Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman kaydetmek düşüncesince ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye soymak sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde kusursuz müşterek intiba bırakacaktır. tam bir kez deneyim ile hoş İstanbul’u işaret iyi şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha cazip ve fazla henüz telefon edin eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak e posta yolla kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe derecede müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *